fot. Materiały WP
Podziel się:
Skopiuj link:

Zawodowcy: podpowiadają potencjalnie najciekawszą drogę zawodową i najlepsze zarobki

Po latach wzrostu gospodarczego sytuację na rynku pracy na nowo definiuje pandemia. Zarobki to nadal tajemnica poliszynela, powstało wokół nich wiele mitów i niedopowiedzeń. Prowadzący, Kuba Jankowski, weryfikuje pogłoski i potencjał konkretnych zawodów. Wraz z ekspertami analizuje różne branże, doświadczenia, specjalistyczne umiejętności i konkurencję na rynku pracy. Program uporządkuje wiedzę na temat zarobków w konkretnych dziedzinach i wskaże potencjalnie ciekawszą drogę zawodową. Nie zabraknie pytań o konkretne kwoty, a z przekonaniami na temat swojego zawodu zmierzą się m.in. fotograf ślubny, kelnerka, kierowca samochodu ciężarowego i kurier.

W „Zawodowcach” prześwietlimy różne branże i zdradzimy tajemnicę, o której Polacy nie chcą rozmawiać. Zarobki od zawsze były delikatnym tematem, a w naszej kulturze ludzie wstydzą się albo boją mówić o pieniądzach. Osobom, które szukają nowej pracy lub chcą zmienić zawód, podpowiemy, czego szukać – mówi prowadzący program, Kuba Jankowski.

Zobacz najnowszy odcinek:
https://wideo.wp.pl/zawodowcy-2303954p

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij